77 419 50 14 inox@czora.eu

Historia

CZORA SPAWANIE / CZORA INOX STYLE

Historia firmy Czora to przede wszystkim wielka pasja i zaangażowanie właściciela zakładu Pana Patryka Czory. Swoje zainteresowanie metalurgią i metaloznawstwem rozwijał od najmłodszych lat, pomagając swojemu ojcu w przydomowym warsztacie ślusarskim. Co później zaprocentowało w stworzeniu profesjonalnej firmy w zakresie spawania.

Początek firmy Czora sięga roku 2007,kiedy to obecny właściciel Patryk Czora po długoletnim pobycie za granicą ,gdzie nabył profesjonalne doświadczenie w zakresie spawalnictwa, postanowił wrócić do Kraju. W tym samym roku założył działalność gospodarczą w swojej rodzinnej miejscowości Brynica. Miejsce okazało się nie wystarczające do prowadzenia tego typu działalności. Szczególnie po zakupie pierwszego robota spawalniczego. Kolejnym miejscem prowadzenia działalności była hala w Chróścicach.

Z upływem czasu, zwiększały się zamówienia, co przełożyło się na wzrost zatrudnienia i rozbudowę parku maszynowego. Ekspansja zakładu doprowadziła do rozszerzenia działalności o produkcję elementów ze stali nierdzewnej takich jak min. balustrady, ogrodzenia oraz różnego rodzaju konstrukcje.

W roku 2010 otworzono oddział firmy w miejscowości Stare Siołkowice a w 2014 roku w Opolu, związany produkcją elementów ze stali nierdzewnej.

Głównymi odbiorcami produktów i usług firmy Czora są klienci z rynku niemieckiego. Stanowi to około 70 % produkcji reszta to odbiorcy z Polski. Klientami są indywidualne osoby oraz firmy głownie z branży technik mocowań.

W październiku 2016 roku odziały zostały przeniesione w jedno miejsce – nowo wybudowaną Siedzibę w Opolu – Brzezie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami z zakresu cięcia NC, spawania oraz spawania zrobotyzowanego.

Dane kontaktowe

Energetyków 3, 45-920 Opole

Formularz kontaktowy