77 419 50 14 inox@czora.eu

O firmie

Jakość i bezpieczeństwo

Kładziemy nacisk na ciągły rozwój oraz wzrost kwalifikacji kadry pracowniczej, przez co nasze spawanie charakteryzuje się najwyższą jakością i precyzją. Nasza świadomość co do jakości naszych wyrobów procentuje w zaufaniu odnośnie bezpieczeństwa wszystkich łączonych przez nas elementów i konstrukcji. To wszystko sprawia, że zdobyliśmy zaufanie wielu kontrahentów z rynku europejskiego.

Nasi klienci

Obsługujemy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych. Każdy klient, poprzez kontakt z naszymi doradcami, informowany jest na bieżąco o postępach w realizacji jego projektu, a także otrzymuje wyczerpujące odpowiedzi na zadane przez siebie pytania w zakresie projektowania i możliwości realizacji jego zlecenia.

Kontrola

Nieustająca kontrola na stanowiskach, jak i przeprowadzane przez nas badania niszczące i nieniszczące powoduje, że bierzemy pełną odpowiedzialność za wyprodukowany przez nas element. Badania naprężeń rezydualnych spoiny i zniekształceń spoiny sprawdzane są w oparciu o obowiązujące normy i przepisy, z których przeszkolony jest każdy z naszych spawaczy.

Zautomatyzowanie

Dzięki zautomatyzowanej produkcji jesteśmy w stanie wykonywać najbardziej obszerne wieloseryjne zamówienia, przy jednoczesnym skróceniu do minimum czasu oczekiwania na realizację.e.


Kadra

Nasza wyspecjalizowana kadra spawalnicza, a także swobodne łączenie przez nas nowych technologii powoduje, że jesteśmy przygotowani do każdego zlecenia jakie zostanie nam zadane.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami z zakresu cięcia NC, spawania oraz spawania zrobotyzowanego.

Dane kontaktowe

Energetyków 3, 45-920 Opole

Formularz kontaktowy